Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Filia nr 5 Biblioteki Elbląskiej na osiedlu Zawada zaprasza w czwartek, 22 marca, o godz. 17.00 dzieci w wieku 4-6 lat z rodzicami/opiekunami na spotkanie z cyklu „Bajkowa wyspa”, podczas którego uczestnicy poznają bohaterów książki „Turlututu, gdzie jesteś?”. Wstęp wolny.

Turlututu, Tarlatata, Gryzmołstwór i Lakata to sympatyczne postaci z książki „Turlututu, gdzie jesteś?” stworzone przez Herve Tulleta – francuskiego autora oraz ilustratora wielu bestsellerów dla najmłodszych. Bohaterowie książeczki zwracają się bezpośrednio do dzieci, angażując je w swoje przygody i zapraszając do wspólnej zabawy. Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

„Bajkowa wyspa” – to zajęcia, podczas których rodzice i ich pociechy mogą spędzać wspólnie czas na kreatywnej i rozwijającej zabawie. Inspiracją do tych zajęć są książki i ich bohaterowie.

Zajęcia odbywają się bezpłatnie. Organizatorzy proszą o zabranie obuwia na zmianę. Filia nr 5 mieści się przy ul. Józefa Wybickiego 20 w budynku Szkoły Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 1.

 

Przekaż znajomym