Fot. MOSiR

Fot. MOSiR

Luty jest miesiącem zakochanych. Z tej okazji Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował specjalną propozycję „Zakochaj się w Fitnessie”, a dokładnie w aqua fitnessie. Zajęcia odbywają się ofertę w każdy poniedziałek i piątek.

Aqua Fitness to zajęcia w wodzie skierowane do wszystkich miłośników aktywności fizycznej. Jest to forma treningu w wodzie, mająca na celu poszukiwanie dobrego samopoczucia, zarówno z punktu widzenia psychologicznego jak i socjologicznego. To wspaniała forma treningu całego ciała, który zmierza do osiągnięcia maksymalnej sprawności fizycznej, przy wykorzystaniu różnorodnych form ruchowych w wodzie. Ćwiczenia dostosowane są do możliwości, gustu i oczekiwań uczestników.

– Z okazji rozpoczynającego się właśnie miesiąca zakochanych proponujemy elblążanom, by zakochali się w swoim hobby, którym np. może być aqua fitness – wyjaśnia Adam Adam Krause, kierownik kompleksu obiektów basenowych MOSiR. – Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy obniżkę cen karnetów. Od początku lutego karnet upoważniający do ośmiu wejść na zajęcia, kosztuje 70 złotych, a nie jak dotychczas 120 zł. Zachęcamy do udziału w zajęciach, które poprawią nie tylko naszą kondycję fizyczną, ale także samopoczucie.

Zajęcia Auqa Fitness odbywają się w każdy poniedziałek i piątek o godz. 20:00 na Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej. Bilet wstępu na jedne zajęcia to koszt 20 zł. Natomiast miesięczny karnet na zajęcia aerobiku w wodzie kosztuje 70 zł (8 wejść). Więcej informacji można znaleźć na stronie www.plywalnia.elblag.eu.

Tekst i fot. MOSiR

Przekaż znajomym