Zapraszamy do udziału

Zapraszamy do udziału

Już 4 maja br. ruszą zapisy do Uniwersytetu Młodego Odkrywcy w ramach Akademii Dziecięcej PWSZ w Elblągu, która już po raz ósmy zainauguruje w październiku nowy rok akademicki 2017/2018.

Dzieciaki jeśli chcecie:

  • odkryć magię fizyki,

  • zobaczyć jak powstają bajki,

  • przenieść się do świata robotów,

  • wyprodukować własne mydło,

  • czy dowiedzieć się co kryją znaki na niebie? I wiele innych…

Zostańcie studentami Akademii Dziecięcej PWSZ w Elblągu.

Uczelnia zaprasza Was na wspaniałą przygodę jaką jest poznanie największych tajemnic nauki. Postaramy się odpowiedzieć na Wasze pytania związane z otaczającym Was światem.

Drodzy Rodzice

– Jako uczelnia chcemy tworzyć i wyrównywać szanse edukacyjne oraz możliwości rozwoju dzieci, rozbudzać zainteresowania nauką jako obszarem atrakcyjnych poszukiwań i przeżyć, ukazywać i promować korzyści płynące z wiedzy – zachęcają władze uczelni.

Zgodnie z ideą Akademii Dziecięcej zajęcia dla dzieci w wieku 6 – 8 lat odbywają się w formie warsztatów i wykładów, a prowadzone są przez wykładowców Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Spotkania odbywają się w aulach i laboratoriach Uczelni raz w miesiącu (w sobotę) i trwają około 3 godzin.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje na temat zajęć w Akademii Dziecięcej znajdziecie Państwo pod adresem: ad.pwsz.elblag.pl

Akademia Dziecięca

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

Tel. 55 629 05 37

e-mail: akademia@pwsz.elblag.pl

Przekaż znajomym