Fot.  nadesłane

Fot. nadesłane

Świetna kondycja, dobre samopoczucia i atrakcyjna sylwetka? To coś dla Ciebie? My wiemy jak to zrobić – przyjdź do Centrum Tańca Promyk na zajęcia stay fit trening funkcjonalny lub zumby. Pierwsze zajęcia gratis.

Stay fit trening funkcjonalny to ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe z wykorzystaniem własnej masy ciała oraz wspierane od czasu do czasu drobnymi obciążeniami.

– Podczas zajęć wykonywane są ćwiczenia na stojąco i na macie, kształtujące nie tylko mięśnie zewnętrzne ale też wewnętrzne, które często pomijane są przy innych formach aktywności – mówi instruktorka Patrycja Dyrmo – Dzięki ćwiczeniom można pięknie wymodelować sylwetkę, wzmocnić wszystkie partie mięśni  i spalić kalorie

Świetnym sposobem na spalenie kalorii, zwłaszcza dla Pań, które lubią i ćwiczyć i tańczyć jest też zumba. Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Kroki i układy są łatwe do zapamiętania i bardzo skuteczne. To forma treningu, który nie tylko doskonale ujędrnia ciało ale także napawa optymizmem. Każde zajęcia zumby to doskonała zabawa, po której dobry nastrój utrzymuje się jeszcze długi czas. Zajęcia prowadzi Sylwia Majewska.

W Centrum Tańca Promyk zajęcia zumby odbywają się w każdy wtorek – 19:15 i czwartek – 19:45, a stay fit trening funkcjonalny w środy – 20:30 i piątki – 18:00.

Przekaż znajomym