Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Marzysz o tym aby nauczyć się tańczyć? A może taniec to twoja pasja, hobby i sposób na życie? Centrum Tańca „Promyk” zaprasza wszystkich chętnych do zapisów na zajęcia z tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży, dorosłych oraz seniorów.

Taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży to propozycja dla osób w wieku 6-15 lat. Na zajęciach młodzi ludzie uczą się nie tylko kroków walca angielskiego, wiedeńskiego cha-chy czy rumby, ale także zyskują prawidłową postawę ciała oraz uczą się kulturalnego zachowania oraz taktu, a przez to umiejętności odnalezienia się w każdej sytuacji. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu – w soboty i niedziele.

Taniec towarzyski dedykujemy również osobom dorosłym oraz seniorom 60+. Nauka tańca odbywa się w parach i utrwalane są dwa style – standardowy i latynoamerykański. Dzięki systematycznym treningom można nie tylko nauczyć się pięknie poruszać na parkiecie, ale również wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję i wytrzymałość organizmu. Taniec towarzyski pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie, relaksuje i jednocześnie dodaje energii. Dla osób starszych to również świetny sposób na odkrycie w sobie młodości i witalności.

Zajęcia odbywają się w kameralnej atmosferze w niewielkich grupach. Zainteresowanych zapraszamy do zapisów telefoniczne pod nr 55 611 01 30/40, 609 977 220 (pn. – pt. w godz. 8:00 – 16:00) lub mailowo: promyk@swiatowid.elblag.pl.

Przekaż znajomym