Fot. nadesłane/CSE "Światowid"

Fot. nadesłane/CSE „Światowid”

Zbigniew Wodecki z zespołem wystąpi na Gali XXI edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa „…czy to jest kochanie?”. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 17-19 marca 2017 r.

Wieczór rozpocznie się o godz. 18.00 koncertem laureatów Festiwalu, a jako Gwiazda Wieczoru zaśpiewa Zbigniew Wodecki. Artysty nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest człowiekiem, dla którego muzyka to całe życie. Znany z wielu przebojów, jak „Zacznij od Bacha”, „Pszczółka Maja” czy „Z Tobą chcę oglądać świat”. Grał m.in. z Ewą Demarczyk, Markiem Grechutą, Zygmuntem Koniecznym, w zespołach Czarne Perły i Anawa. Był skrzypkiem Orkiestry Symfonicznej PRiTV oraz Krakowskiej Orkiestry Kameralnej. Gospodarz telewizyjnego programu muzycznego TVN „Droga do gwiazd”, „Twoja droga do gwiazd” oraz jeden z jurorów w polskiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”.

Na Galę OFSS „…czy to jest kochanie?” i koncert Artysty zapraszamy 19 marca 2017 roku o godz. 18:00 do sali kinowo – widowiskowej CSE „Światowid”. Bilety można nabyć w kasie CSE Światowid, tel. 55 611 20 68/76.

CSE „Światowid”

Przekaż znajomym