Zgłaszać się można do 20 lipca

Zgłaszać się można do 20 lipca

Uczniowie, którym z różnych powodów nie powiodło się na maturze, powinni wiedzieć, że negatywny wynik na świadectwie maturalnym nie zamyka im drogi na studia. Egzaminy poprawkowe rozpoczną się 23 sierpnia 2016. Od tego dnia, do 26.08.2016 potrwają egzaminy ustne. Pisemna matura poprawkowa, w tym także z matematyki, wypada dokładnie 23.08.2016 roku.

Niezdana matura to jeszcze nie koniec świata. Najważniejsze to nie odkładać egzaminu poprawkowego na następny rok, a najbliższe tygodnie wykorzystać na naukę! Teraz tylko należy się zastanowić w jaki sposób podejść do powtórki materiału, aby dało to przełożenie na pozytywny wynik egzaminu.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu wesprze maturzystów, którzy w sierpniu br. muszą ponownie zmierzyć się z egzaminem maturalnym. Uczelnia proponuje intensywny kurs z matematyki w wymiarze 60 godzin lekcyjnych. Cykl zajęć, który pozwoli na efektywne powtórzenie materiału i nadrobienie zaległości – wszystko pod kątem wymagań maturalnych.

Koszt udziału w kursie to zaledwie 5 zł za 1 godzinę dydaktyczną.

Uwaga! Osoby, które ukończą kurs i zostaną studentami PWSZ w Elblągu w roku akademickim 2016/17 otrzymają zwrot opłaty za kurs w wysokości 50%!

Zgłoszenia: zainteresowani mogą zapisywać się do 20 lipca br. wypełniając elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.pwsz.elblag.pl/zdanamatura

Ilość miejsc ograniczona!

Prowadzący: zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych nauczycieli akademickich, certyfikowanych egzaminatorów maturalnych, nauczających jednocześnie w szkołach ponadgimnazjalnych.

Harmonogram zajęć: Pełny harmonogram zajęć zostanie podany na pierwszym spotkaniu.

Miejsce: Sale dydaktyczne w budynku PWSZ w Elblągu przy al. Grunwaldzkiej 137

Informacji udziela Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą PWSZ w Elblągu, e-mail: rekrutacja@pwsz.elblag.pl

Regulamin dostępny na stronie www.pwsz.elblag.pl/zdanamatura

Uczelnia oferuje:

  • praktyczne podejście, nacisk na schematy (pytania, konstrukcje i typy zadań) powtarzające się na maturze, co pozwoli poczuć się pewniej na egzaminie;
  • systematyczne spotkania pozwalające na spokojne przygotowanie się do matury i ułatwiające mobilizację w kwestii nauki;
  • możliwość uzyskania porad, wskazówek i konkretnej pomocy, także w zakresie dłuższej wypowiedzi pisemnej;
  • dzięki niewielkim grupom pomoc w pokonaniu indywidualnych trudności.

Dla tych uczniów, którzy zdadzą maturę w terminie poprawkowym PWSZ w Elblągu uruchomi dodatkową rekrutację, która rozpocznie się już 1 sierpnia 2016 roku.

Daj sobie pomóc – zapisz się na kurs przygotowawczy do matury poprawkowej MATURA MUSI BYĆ ZDANA!

Przekaż znajomym