Zapraszamy!

Zapraszamy!

Trzecia część i wielki finał przeboju, który chwycił za serca, rozbawił do łez i rozkochał w sobie miliony widzów! „Planeta Singli 3” przedpremierowo 5 lutego podczas Kina na Obcasach w Multikinie. Dla naszych Czytelniczek mamy podwójne zaproszenie na ten seans. 

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka. „Planeta Singli 3” to mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń w opowieści o tym, że miłość w różnych okresach życia oznacza zupełnie różne rzeczy.

Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 5 lutego 2019 r.

Partnerem lutowej edycji „Kina na Obcasach“ jest Kinder Bueno.

Kinder Bueno, partner cyklu „Kino na Obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Bilety na lutowe „Kino na Obcasach” można nabyć od 22 stycznia 2019 r. w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Aby zdobyć podwójne zaproszenie na to wydarzenie, wystarczy przysłać na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko. Zgłoszenia przyjmujemy do 4 lutego do godziny 12:00.  Osoba, która otrzyma zaproszenie zostanie o tym poinformowana mailem w poniedziałek po godzinie 12:00. W temacie wysyłanego do nas maila prosimy wpisać KNO. 

Jednocześnie informujemy, że Państwa dane nie są w żaden sposób przechowywane, udostępniane podmiotom trzecim i przetwarzane. Wyjątek stanowi jedynie wybrane imię i nazwisko szczęśliwca, do którego trafia zaproszenie. Dane te przekazujemy jedynie do kina celem możliwości odebrania biletu w kasie. Po zakończeniu konkursu wszystkie wiadomości są trwale usuwane z naszej poczty redakcyjnej. 

Przekaż znajomym