Bilety już w sprzedaży

Bilety już w sprzedaży

Na początku września już po raz drugi rozegrany zostanie siatkarski Turniej Czterech Trenerów o Puchar Prezydenta Elbląga w którym wystartują drużyny PlusLigi. Od 10 sierpnia rusza sprzedaż internetowa biletów na to wydarzenie.

10 i 11 września po raz kolejny w naszym mieście odbędzie się wielkie siatkarskie święto. Już dziś zapraszamy mieszkańców i wszystkich fanów piłki siatkowej do kibicowania, bo sportowych emocji z pewnością nie zabraknie. – Cieszę się, że już po raz drugi do Elbląga zawitają czołowe drużyny siatkarskie z naszego kraju. To dowód na to, że mamy doskonałą infrastrukturę do tego typu rozgrywek. Turniej Czterech Trenerów to również doskonała promocja naszego miasta. Mam więc nadzieję, że wydarzenie to już na stałe zagości w kalendarzu imprez sportowych – mówi Witold Wróblewski, Prezydent Elbląga. W Turnieju Czterech Trenerów w elbląskiej Hali Sportowo Widowiskowej  zaprezentują się: LOTOS Trefl Gdańsk, AZS Politechnika Warszawska, Indykpol AZS Olsztyn i KS Espadon Szczecin. Dodatkowy smaczek turniejowi dodają także zawodnicy zaproszonych drużyn, których nazwiska są doskonale znane w światowej siatkówce. W Elblągu będzie można zobaczyć takich zawodników jak: Mateusz Mika, Piotr Gacek, Paweł Zagumny, Michał Ruciak, Wojciech Grzyb , Andrzej Wrona oraz elblążanin Maciej Wołosz.

Rozgrywki ligowe zbliżają się wielkimi krokami. Zespoły występujące na co dzień w PlusLidze od dłuższego czasu przygotowują się do startu rywalizacji. Przed inauguracją sezonu 2016/2017 drużyny rozegrają turnieje, które będą miały na celu sprawdzenie formy siatkarzy. – Ten turniej będzie dla nas na pewno świetnym przygotowaniem do zmagań w PlusLidze. Elbląg to dla nas idealne miejsce do przedsezonowych spotkań z innymi drużynami – nie tylko jest niedaleko Gdańska, ale też Turniej Czterech Trenerów cieszy się świetną atmosferą na trybunach, dużym zainteresowaniem kibiców i bardzo profesjonalną organizacją. Jest to dla nas przyjemność, by znów tam zawitać i zagrać w tamtejszej hali. Oczywiście za każdym razem, gdy gramy przed elbląską publicznością, odczuwamy też przychylność kibiców – pewnie związane jest to z bliskością naszych miast. Mam nadzieję, że w tym roku spotkamy się w równie licznym gronie, jak w poprzednich latach – mówi Andrea Anastasi, trener LOTOSU Trefla Gdańsk. To wydarzenie będzie nie tylko dobrą okazją dla zawodników i trenerów do sprawdzenia etapu przygotowań, ale przede wszystkim będzie to doskonały czas dla kibiców, którzy będą mogli zobaczyć swoich ulubionych zawodników przed startem rozgrywek PlusLigi.

Bilety
Wszyscy, którzy będą chcieli wziąć udział w tym wielkim, sportowym wydarzeniu, już od 10 sierpnia będą mogli zaopatrzyć się w bilety, które będą dostępne na stronie internetowej www.hsw.elblag.pl w zakładce rezerwacja miejsc. Na początek rusza sprzedaż w systemie internetowym, która przez pierwszy tydzień objęta zostanie 20% promocją na wszystkie bilety. Organizatorzy przygotowali dla kibiców trzy rodzaje wejściówek. Za bilet jednodniowy (dwa mecze) zapłacimy 20 zł (bilet normalny) i 15 zł (bilet ulgowy). Natomiast karnet na cały turniej (4 mecze) to koszt 30 zł (normalny) i 20 (ulgowy). Do sprzedaży trafią także w ograniczonej liczbie karnety VIP ( cena 50 zł) – dzięki którym każdy kibic będzie miał możliwość oglądania wszystkich spotkań z płyty boiska. MOSiR przygotował także ofertę dla zorganizowanych grup szkolnych (minimum 10 osób plus opiekun grupy). Za jednodniowy bilet grupowy każda z osób zapłaci 3 złote. Na bilety dla grup zorganizowanych obowiązuje rezerwacja mailowa-marketing@mosir.elblag.eu, która potrwa do 7 września. Należy jednak pamiętać, że bilety szkolne i ulgowe przysługują jedynie uczniom szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów, posiadających ważną legitymację upoważniającą do zniżki. Wstęp dla dzieci do 3 roku życia, bez zajmowania osobnego miejsca, jest bezpłatny. Weryfikacja biletów ulgowych będzie następować w dniu imprezy przy wejściu na halę.

Terminarz spotkań turniejowych kształtuje się następująco:

W sobotę 10 września o godz. 14:30 zmierzą się ze sobą zespoły Indykpolu AZS Olsztyn z AZS Politechniką Warszawa a o godz. 17:00 Lotos Trefl Gdańsk z KS Espadonem Szczecin.

W niedzielę 11 września zapraszamy na godzinę 12:00 na mecz o miejsce trzecie oraz o godzinie 14:30 na wielki finał II edycji Turnieju 4 Trenerów.

Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu, zaś partnerem wydarzenia jest LOTOS Trefl Gdańsk.

Patronat honorowy nad imprezą objął Witold Wróblewski, Prezydent Elbląga

Przekaż znajomym