Zgłoszenia można nadsyłać do 16 listopada

Zgłoszenia można nadsyłać do 16 listopada

W zeszłym roku po raz pierwszy Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu we współpracy ze Szkolnym Klubem Wolontariuszy przy IV Liceum Ogólnokształcącym w Elblągu dało szanse młodemu pokoleniu nagrodzić osoby, instytucje bądź organizacje pozarządowe, które najbardziej wyróżniły się na tle innych swoją wyjątkową działalnością na rzecz dzieci. Trwa nabór do tegorocznej odsłony konkursu.

Pierwszą laureatką „Dziecięcego Piekarczyka 2015” została Pani Józefa Chmura. W tym roku również jest taka możliwość żeby uhonorować kogoś szczególnego.

Każda osoba, która jeszcze nie ukończyła 18 r.ż. może wystąpić z wnioskiem o przyznanie tytułu „Dziecięcy Piekarczyk” wybranej przez siebie osobie, instytucji lub organizacji pozarządowej, która jego zdaniem wyróżnia się swoim działaniem na rzecz dzieci.

Wnioski nominujące do konkursu można składać do 16 listopada 2016 r. Regulamin oraz wniosek do pobrania TUTAJ. Wypełniony wniosek należy dostarczyć osobiście do Miejskiego Centrum Wolontariatu na Związku Jaszczurczego 17/26 w Elblągu lub drogą elektroniczną na adres elblag@wolontariat.org.pl

Przekaż znajomym