Fot. kadr z kamery monitoringu

Fot. kadr z kamery monitoringu

Mężczyzna nie przeszedł obojętnie obok osiedlowego szlabanu. Staranował go ciałem. Prawdopodobnie po kłótni z dziewczyną. W ten sposób wandal dokonał zniszczeń na blisko 800 zł. Wszystko nagrały kamery monitoringu. Teraz policja szuka sprawcy. 

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, wyjaśniają sprawę zniszczenia szlabanu na ulicy Gwiezdnej w Elblągu. Do zdarzenia doszło w nocy z 25/26 grudnia 2017r. Na filmie widać jak mężczyzna taranuje ciałem ramie szlabanu i odchodzi. Prawdopodobnie dokonał tego po kłótni z dziewczyną, która mu towarzyszyła. W ten sposób wandal dokonał zniszczeń na blisko 774 zł. Mężczyźnie grozi za to do 5 lat więzienia. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy.

Policjanci zwracają się do mieszkańców Elbląga o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. Osoby, które widziały przebieg zdarzenia lub znają sprawców proszone są o kontakt z policjantem pod nr tel.: (55) 230 16 37 lub 997 i 112. Wszelkie informacje dot. zdarzeń można przesyłać anonimowo na adres policja@elblag.ol.policja.gov.pl

 

Przekaż znajomym