Laureatki konkursu Miss PWSZ 2015

Laureatki konkursu Miss PWSZ 2015

Jeszcze tylko do 10 maja wszystkie panie ze studiów stacjonarnych i niestacjonarnych PWSZ mogą zgłaszać się do udziału w tegorocznych wyborach MISS PWSZ Elbląg. Casting odbędzie się 12 maja o godzinie 19:00 w klubie Yolo w Elblągu.

Na casting kandydatki zobowiązane są zabrać: szpilki, leginsy/jeansy, t-shirt (podkreślający sylwetkę) oraz dowolny strój (koktajlowy).

Gala Finałowa III Edycji Wyborów Miss Studentek PWSZ w Elblągu odbędzie się 03.06.2016 r. Podczas TURBINALIÓW 2016 w dniu koncertów na Wyspie Spichrzów (scena). Wszystkie stroje podczas Gali, a także wykonanie fryzur oraz makijażu na Galę Finałową gwarantuje organizator. Nagrodą dla trzech kandydatek z największą ilością głosów (tj. Miss Studentek PWSZ w Elblągu 2016, Pierwsza Wicemiss Studentek PWSZ w Elblągu 2016 oraz Miss Internautów) jest nagroda pieniężna, rzeczowa oraz nagrodą od sponsorów.

Miss internautów startuje 01.06.2016 o godz. 20:00 na Facebooku PWSZ w Elblągu.

Zgłoszenia należy dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy do dnia 10.05.2016 r. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ. Elementem obowiązkowym jest dołączenie do formularza zgłoszeniowego dwóch zdjęć kandydatki w formacie .jpg (zdjęcie sylwetki oraz zdjęcie portretowe, naturalny makijaż) oraz wysłanie zdjęć na adres rs@pwsz.elblag.pl

Nadesłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację fotografii, imienia, nazwiska i opisu w publikacjach związanych z wyborami oraz we wszelkich materiałach promocyjnych uczelni w wyborach, a także promujących działalność Organizatora.

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ

Przekaż znajomym