ere-wolontariat

W tym roku już po raz siódmy odbędzie się festiwal Elbląg Rocks Europa, lecz festiwal ten nie może się odbyć bez zespołów, które w nim występują oraz, co najważniejsze – bez wolontariuszy, którzy pomagają przy organizacji tej imprezy. Zgłoś się i bądź częścią tego niecodziennego festiwalu.

Czym jest ERE?

Elbląg Rocks Europa to przegląd muzyczny zorganizowany po raz pierwszy w 2008 roku przez Stowarzyszenie Elbląg Europa. Z czasem przedsięwzięcie to ewoluowało i przegląd stał się Festiwalem, który z roku na rok zrzeszał coraz więcej twórców oraz amatorów muzyki. Jego celem jest promocja młodych artystów i zespołów młodzieżowych, które są na początku swojej drogi artystycznej. Jest przedsięwzięciem zorganizowanym przede wszystkim przez młodych – dla młodych, jednak pod sceną spotkamy zarówno młodzież, dzieci, jak i dorosłych – wszystkich tych, których dźwięk muzyki rockowej wprawia w dobry nastrój i porywa do wspólnej, dobrej zabawy.
Organizatorzy ERE dzielą się na trzy grupy: produkcji, współpracy, oraz promocji. TY zdecyduj, gdzie będziesz czuł się najlepiej, oraz od której strony chciałbyś nas wspierać.

1.Dział Promocji:

Jesteśmy grupą medialną i zajmujemy się promocją festiwalu. Kontakty z prasą, patronat medialny, plakaty itp. – to nasza działka. Staramy się, aby o ERE można było usłyszeć w każdym radiu i przeczytać w każdej gazecie! Chcemy aby nasz festiwal był znany w całej Polsce… i nie tylko :)

2.Dział Współpracy:

Jesteśmy grupą młodych ludzi zajmujących się szeroko pojętą współpracą. To dzięki nam mamy pieniądze od sponsorów. Zajmujemy się zespołami konkursowymi i gwiazdą wieczoru.

3.Dział Produkcji:

Grupa produkcyjna jest ekipą odpowiedzialną za przede wszystkim sprawy techniczne i logistyczne. Staramy się, aby wszystko działało sprawnie i odpowiednio.

Szukamy:

Przede wszystkim ludzi odpowiedzialnych, lubiących pracę zespołową, mających chęci i wolny czas. Jeśli interesujesz się organizacją podobnego typu przedsięwzięć, lubisz cięższe brzmienia i nie boisz się wyzwań to zapraszamy!

Oferujemy:

Przede wszystkim dobrą zabawę i doświadczenie. Jest to idealna okazja na poznanie wielu ludzi, wykorzystanie wolnego czasu, przyjrzenie się z bliska organizacji festiwalu, uzyskanie wiedzy, wzbogacenie swojego CV, oraz zdobycie kilku festiwalowych gadżetów. :)

Chętnych prosimy o wysłanie e-maila na adres elblagrockseuropa@gmail.com z imieniem i nazwiskiem, nazwą działu, oraz krótkim wyjaśnieniem dlaczego jesteście zainteresowani akurat tym działem. Rekrutacja trwa do 31.01.14r. Pierwsze spotkanie przewidujemy w połowie lutego.

Organizatorzy

Przekaż znajomym