maraton-taneczny15

Trochę wolnego czasu, wygodny strój i dobry humor – tyle wystarczy, by wybrać się na taneczny maraton do „Promyka”. – Maraton to gwarancja dobrego samopoczucia, możliwość odreagowania stresu i oderwania się od codziennej gonitwy. A do tego wstęp jest wolny – mówi Joanna Karpiuk z CT „Promyk”.

Dlatego już dzisiaj warto zarezerwować sobie popołudnie i wieczór 24 kwietnia! Maraton rozpocznie o godz. 17:00 od salsy czyli żywiołowego tańca, który łączący afrykańskie i karaibskie rytmy z domieszką jazzu.

– Po takich zajęciach każda uczestniczka poczuje się zmysłowo i kobieco – zapewnia Joanna Karpiuk z Centrum Tańca „Promyk”. – Następnie przyjdzie czas na szaloną zumbę.

Podstawą zumby jest dobra zabawa, a jej formuła przypomina imprezę taneczną.

– Zumba jest dynamiczna, ekscytująca i bardzo różnorodna – mówi instruktorka Patrycja Dyrmo-Kowalczyk. – W trakcie zumby wyzwalają się endorfiny czyli hormony szczęścia toteż na naszym maratonie nie zabraknie uśmiechu na twarzach uczestniczek.

Ostatnią proponowaną formą będzie cellustop czyli system ćwiczeń oparty na tańcu i fitness.

– Wstęp na maraton jest bezpłatny. Wystarczy więc zabrać ze sobą mamę czy koleżankę i dobrze się bawić – dodaje Joanna Karpiuk.

Maraton realizowany jest w ramach zadania „Aktywny, sprawny, zdrowy” przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Elbląga.

Przekaż znajomym