• 17 stycznia 2022

Miuosh z nowym singlem i szczegółami trasy

2021 to rok w którym przypada dwudziesta rocznica działalności muzycznej Miuosha. 20 lat to naprawdę ogromna ilość momentów i chwil – w takim okresie miasta zmieniają się nie do poznania, władza ulega transformacji, trendy robią obrót o 180 stopni. Przez te lata Miuosh nie zatrzymał się nawet na moment, wciąż szukając w muzyce czegoś wyjątkowego i nieszablonowego… Zdążył wydać łącznie 17 albumów, zagrać niezliczoną ilość koncertów, a jednym z nich zapełnił Stadion Śląski.

Wszyscy znają jego zamiłowanie do międzygatunkowych kolaboracji, a lista współpracowników zawiera najważniejszych i największych muzyków naszego kraju. W tym dziwnym czasie wszystko stoi jeszcze na głowie, ale jak wielu z Was czujemy, że przed nami już tylko lepsze dni, więc nie rezygnujemy zatem ze świętowania XX-lecia Miuosha! Gdyby samo gołoszenie trasy to było za mało chciałbym Was uraczyć klipem do singla “XX”, który promuje trase i cały rok.

Z tej okazji muzyk ogłosił trasę koncertową. Jak sam mówi – liczba miast, w których się pojawi to jedynie wersja demo, okrojona wersja konceptu, który planował już kilka lat temu myśląc o roku 2021 – mimo to na scenie nie zabraknie tego, do czego razem ze swoim zespołem zdążył nas przyzwyczaić przez ostatnie lata – emocje, energia, jakość i… muzyczne niespodzianki. Miuosh i FDG. Orkiestra pojawią się m.in. w: Warszawie, Katowicach, Lublinie, Olsztynie, Szczecinie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku, a uczczenie okrągłego jubileuszu rozpoczyna od podzielenia się swoim najnowszym singlem…

Jubileusz każdy ma co rok, ale te okrągłe zdarzają się raz na jakiś czas… 5 lat temu mieliśmy okazję celebrować XV-lecie na scenie wyjątkowym, wielkim koncertem. Nie sądziłem, że XX-lecie nastanie w takich okolicznościach, ale pomimo całej sytuacji nie wyobrażam sobie nie uczcić tego w jakiś wyjątkowy sposób, dostosowywując się do tej nowej rzeczywistości. Nie ważne, czy jesteście ze mną rok, dwa czy cały ten czas – dziękuję za każdą chwilę spędzoną razem. Mamy dla Was coś specjalnego! Trasa koncertowa MIUOSHXX rusza 26/06!

MIUOSH

26.06 Szczecin https://fb.me/e/12YJOm8vA
10.07 Warszawa https://fb.me/e/2bjydriuh
11.07 Poznań https://fb.me/e/TALmWk2O
16.07 Katowice https://fb.me/e/4mzhSYNgW
17.07 Kraków https://fb.me/e/2mm9zbzwp
07.08 Lublin https://fb.me/e/2e947GduX
08.08 Gdańsk https://fb.me/e/WxuQWSp0
13.08 Olsztyn https://fb.me/e/2aR7Zr6eV 
21.08 Wrocław https://fb.me/e/3rKNWaMoI

Zobacz także