czwartek, 1 grudnia

Dni Elbląga 2022 – koncertowo. FOTORELACJA

Dwa koncertowe dni, pięć koncertów, piękna pogoda, duża frekwencja i moc atrakcji towarzyszących. Tak w największym skrócie można opisać tegoroczne Dni Elbląga, które odbyły się w miniony weekend na Wyspie Spichrzów.

Jako pierwsza na scenie pojawiła się Viki Gabor, finalistka programu The Voice Kids oraz laureatka 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jej występ był ukłonem w kierunku młodszej części publiczności. Tuż po niej na scenie pojawiła się Nataia Kukulska, która była pod wrażeniem ilości osób przed sceną.

– Bardzo jest nam miło tutaj być w tym pięknym miejscu. Jak was dużo! – powiedziała tuż po wejściu na scenę wokalistka, która w ubiegłym roku świętowała 25-lecie pracy artystycznej.

Piętnaście lat dłużej na scenie króluje kolejny artysta, który pojawił się na elbląskim święcie miasta – T. Love i Muniek Staszczyk jeszcze bardziej rozgrzali i tak gorącą od słońca publiczność. Ten koncert był prawdziwą ucztą dla ucha a ze sceny płynęły dźwięki, które znają i niejednokrotnie śpiewają nie tylko starsi ale i młodsi. Zespół, wśród wszystkich artystów, którzy występowali na Wyspie Spichrzów, miał najlepszą frekwencję tego wieczoru angażując tym samym publiczność do wspólnej zabawy i śpiewu.

Na zakończenie koncertowego wieczoru wystąpiła Novika, która wprowadziła bawiących się w świat muzyki elektronicznej.

Zobacz zdjęcia z sobotniej części koncertowej Dni Elbląga.