poniedziałek, 28 listopada

Inteligentny, młody artysta z pomysłem

Alfie Templeman, 19-latek nazywany ikoną pokolenia, wydał swój długo oczekiwany debiutancki album „Mellow Moon”. Brytyjczyk, który łączy estetykę niezależnego artysty i chłopaka z sąsiedztwa, to niezwykle muzykalny samouk grający na jedenastu instrumentach. Templeman ma też duży wkład w produkcję swojego albumu „Mellow Moon”.

Niedawno Alfie zakończył swoją pierwszą trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie, która obejmowała wyprzedane koncerty w Manchesterze, Bristolu i Brighton, a także jego największy do tej pory koncert w londyńskim Shepherds Bush Empire. W tym ostatnim uczestniczył nowy fan Alfiego, piosenkarz Lewis Capaldi. W  czerwcu Templeman zagra w Melbourne i Sydney, jednocześnie wspierając The Wombats podczas ich trasy koncertowej po Australii.

Pierwszy singiel Alfiego, „Like An Animal”, pojawił się w 2018 roku i od tego czasu muzyk ugruntował swoją pozycję ikony młodego pokolenia.

Najnowszym video promującym album „Mellow Moon” jest „Colour Me Blue”.

O utworze, który wyprodukowali wspólnie Alfie i Kieran Shudall z Circa Waves, Alfie mówi: „Colour Me Blue” to piosenka miłosna o fali, która przepływa przez ciebie, gdy się zakochujesz.

Poprzednim singlem Templemana był utwór „Broken”.