środa, 30 listopada

Nowa książka Remigiusza Mroza

27 lipca – to data jednej z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku, a jednocześnie powrotu Iny i Gracjana, których poznaliście już na kartach thrillera „Wybaczam ci”. Przed jakimi wyzwaniami tym razem przyszło im stanąć za sprawą spisanej przez Remigiusza Mroza brawurowej historii? Sprawdźcie i dajcie się wciągnąć w „Nie ufaj mu”!

Minął rok, od kiedy życie Iny Kobryn wywróciło się do góry nogami. Kiedy wreszcie jest gotowa ruszyć dalej i zostawić za sobą trudne przeżycia, poznaje mężczyznę, na którego czekała. Daje jej poczucie bezpieczeństwa, nie ma przed nią tajemnic i sprawia, że Ina po raz kolejny wierzy w lepszą przyszłość.

Jej siostra przygotowuje się tymczasem do ślubu z Gracjanem Pabstem, który po latach w końcu się oświadczył. Wszystko układa się tak, jak powinno, dopóki nie dostaje ona wiadomości o treści „nie ufaj mu”. Czy Gracjan chowa własne upiory z przeszłości? Czy w istocie jest tym, za kogo mają go siostry? Obie muszą stawić czoła temu, że rzeczy, które wydarzyły się w ich życiu, nie są takie, za jakie je uważały…