czwartek, 1 grudnia

Rodzinne Gry Parkowe na orientację w Parku Modrzewie

Trzecia runda cyklu Rodzinne Gry Parkowe w minioną sobotę była bardzo udana mimo niezbyt sprzyjającej pogody. Dlatego „Sjesta….” została przełożona na niedzielę. Organizatorzy i uczestnicy mieli dużo szczęścia bo na czas zawodów zrobiło się „okno pogodowe” i wyszło nawet słońce.  Zgłosiło się dużo osób około 65, a zwłaszcza rodzin o co chodziło organizatorom imprezy.

Organizatorzy bardzo apelują aby zapisywać się  poprzez formularz zgłoszeniowy, który  jest dostępny ma stronie www.ekogryf.pl. Chodzi o to, że zapisywanie się bezpośrednio przed startem pochłania dużo czasu. Ponadto wiąże się to z drukiem odpowiedniej ilości map.
Każdy uczestnik otrzymał przed startem mapę Parku Modrzewia z naniesionymi punktami kontrolnymi. Organizatorzy przygotowali do wyboru jedną z trzech tras: łatwą (12- punktów kontrolnych), trudną (20- punktów kontrolnych) oraz rodzinną/drużynową (12 -punktów kontrolnych).

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

Kategoria drużynowa/rodzinna:
1.    Rodzina Borzęckich
2.    Rodzina Wójcików
3.    Rodzina Czerkawskich        

Kategoria łatwa:
1.     Ksawery Dzik
2.    Mateusz Nazim
3.    Tomasz NAZIM

Kategoria trudna:
1.    Piotr Banach
2.    Kamil Banach
3.    Julia Typańska

Szczegółowe wyniki – TABELA

Na mecie na każdego czekał słodki upominek oraz każdy miał szansę wylosować upominek rzeczowy. Wszyscy uczestnicy byli usatysfakcjonowani udziałem w zawodach. Normą staje się  udział naszych gości z Ukrainy.

Zapraszamy na kolejna rundę 20 sierpnia br. ponownie do parku Modrzewie. Więcej zdjęć na Facebooku i na stronie ekogryf.

Zawody są organizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Elbląg 2021/2022.